| ☻☆Diana☆☻ a întrebat:

Ce o sa faceti azi in ultima zi de vacanta?laughing

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

O sa dorm toata ziua. o sa lenevesc cat se poate de mult. diseara o sa-mi aranjez cursurile. o sa ma gandesc ce sa-mi iau.maine dimineata plecarea spre Bucuresti... spre infern.hee hee

22 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu mai am si teza maine la biologiecrying
Pffcrying
Cum sa dai teza mai in prima zi dupa vacanta de 3 saptamani?
E inumanlaughing

| Razvan a răspuns:

Serios.Imi plang de milalaughing

| Floreenofficial a răspuns:

Ma relaxez si ma bucur de aceasta zi cat pot de mult.crying

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Bagaje.

| Luori a răspuns:

La asta ma gandeam si eu thinking
Probabil putin prin oras, putina distractie cu prietenii si "pregatirea" pentru scoala [psihic vorbind laughing]
Apoi somn si relazarehee hee

| Luori a răspuns:

Relaxare scuzebatting eyelashes

| Butsilee a răspuns:

Temele asta fac acum crying

| Marii a răspuns:

Nimic deosebit. happy

| Aliyaa a răspuns:

Stau si ma uit la lunalaughing

| ÅñdRa a răspuns:

Pai sa-ti spun ce am vazut azi:m-am trezit la ora 12, am aprins calculatorul am intrat pe mess am vorbit cu prietena mea... iar pe seara m-am intalnit cu iubitul meu pe care nu l-am vazut de ceva timpsadsi m-am intalnit cu prietena mea pe care nu am vazut-o pe toata perioada vacantei pentru ca ea nu este din orassad

| ☻☆Diana☆☻ explică:

laughinglaughinglaughing
Asa am sa fac si euwinkinglaughing... Of, ultima zisad parca am fi niste porci la taierelaughing

| ☻☆Diana☆☻ explică:

@onutzu: sper ca glumesti...hee hee

| Zodiac a răspuns:

Ce fac in fiecare zi.nu este cu nimic mai speciala.oras.colegii.distractie.big grin

| HappyPills a răspuns:

Ma stresez

| Denysuk_3788 a răspuns:

Mai scriu, mai stau si tot asa.Parca ne ducem la spanzuratoare crying Acum vacanta mai e in februarie cred la sfarsit de semestru.Si ne mai aduce si tezele crying

| larrii a răspuns:

Mda eu dau teza marti la romana laughing si nu am facut nici o recapitulare nici nimic.si daca ma crezi intr-un semestru nu am scris nici jumatate de caiet la romana.deci profa nu prea imi preda. si are pretentii sa invatam de toate. oricum nu invat nimic laughing stau pe messlove struck

| Sadiss a răspuns:

Ma relaxez stiind ca maine ma asteapta un infern. teza la ECI (economia intreprinderi profil economic ) straight face am noroc ca e teza grila dar totussi e teza. mai ales ca nu am invatat nimic la ea tot anulhee hee

| l0rre a răspuns:

Cititt,scris,invatat
dar nu am pofta de nimic
laughing

| l0rre a răspuns:

Cititt, scris, invatat
dar nu am pofta de nimic
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Temele, dar mi-e lene.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu dar eu sunt foarte stresata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nustiu dar eu sunt foarte stresata laughing