| Nousername a întrebat:

Ce faceti in ultima saptamana de vacanta?happy

Răspuns Câştigător
| ionuutzuu a răspuns:

Ne gandim ca vine un nou an imputit de scoala...

10 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
incerc sa ma distrez cat mai mult.ca incepe scoalasad

| Maria002 a răspuns:

Buna! Ma bucur in fiecare secunda de ea pentru ca e ultima si ma rog in fiecare zi sa cada un asteroid pe scoala si sa mai avem vacanta 2 ani pana se reconstruieste, in fine eu ies in parcuri cu friends ne distram mergem la film la strand si etc
vacanta placuta si un calvar cu note tot mai bune!

| Razviiiiiiiiii a răspuns:

Pai ce sa facem...stam si ne distram. Unii sunt foarte nerabdatori sa inceapa scoala dar altii nu.Eu am sa fac ce am facut aporape toata vacanta.O sa ma distrez o sa stau pe internet si o sa ies cu prietenii in oras. Poate o sa invat ceva daca nu uit... sper.

| PisicaRoz a răspuns:

Voi lenevi la fel cum am facut toata vacantabig grin

| kRedhead a răspuns:

Ies afară şi stau la calculator dimineaţă/seară... şi mai merg şi în vreo 2 - vizite. Şi pentru că sunt din Constanţa, profit de faptul că sunt aproape de plajă şi dau câteva ture prin satul de vacanţă şi prin staţiunea Mamaia

| AlinaLV a răspuns:

Ma distrez ca si cum ar fi ultima vacanta din viata! Incepe un an greu, si merita sa pastre ritmul vacantei cat pot de mult. Nu? laughing Distractia nu vine oricand, dar ultima saptamana are eticheta: FUN FUN FUN! pe ea. Tu ce faci? smug

| xlmpq a răspuns:

Ce am facut si in celalalte saptamani, dar nu stiu cum a trecut asa repede crying(

| Madalinna12 a răspuns:

Temele.=]]

| Nikol99 a răspuns:

Eu una repet din urma la mate si rom ca sa nu ma duc cu capu' gol la scoala ca o sa ne dea o testare la inceputul anului din ce am fc in clasa a-5-a (trec a-6-a)! Bafta!

| starangel96 a răspuns:

Temele de vacanta! laughing