| Manticora a întrebat:

Ce obiecte inutile ati vazut prin comert?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Napolitane cu crema de lămâie.

| AdioTPU a răspuns (pentru suntserios):

De ce crezi ca-s inutile? Au un gust bun.

| suntserios a răspuns (pentru AdioTPU):

Că nu le as cumpăra niciodată

| dullcat a răspuns:

Tot felul de lucruri de unica folosinta (care nu sunt prezentate ca atare), de la obiecte de igiena pana la gadgeturi si prostioare din plastic made in China, pentru bucatarie sau curatenie in general.

Legume si fructe decojite deja, puse in caserole sau pungi de plastic.

https://www.facebook.com/CetatenipentruMediu/posts/275608278555582

| SilentRain a răspuns:

Hârtie igienică parfumata, culmea costa și o căruță de banii de parcă i-ar păsa fundului tau de asta

| 199onur7 a răspuns:

Ținețil pe ala foame cateva zile sa vezi cum face omor pentru napolitanele alea laughing))))) am mai vazut eu dinaștia nu frate nu mănânc eu așa cev și dupăia))))))