| anonim_4396 a întrebat:

Ce ocupații mai aveți în aceste timpuri nebune?

Răspuns Câştigător
| LostForForever a răspuns:

Fac întrecere cu alarma cine se trazeste primul la ora 6:30 laughing) mereu sunt ultimul apoi fac dus apoi mi-am făcut geanta și m-am dus la munca la ora 10 noaptea cel târziu scap apoi aștept autobuzul o grămada la gară ca de obicei și ajung acasă aprins tv cubtaote ca nu ma uit sa fie acolo și intru pe TPU apoi ma caut sa văd ce mai am de făcut prin casa curat sau dacă hainele mele sunt curate apoi nu mai știu dorm a era sa uit sâmbătă si Duminică muncesc la un atelier îl ajut pe un om bătrâna învață meserie și tot ce ma învăț el tot ce știe l-am cunoscut la locul de munca intr-o zi sa stricata frigiderul mare și l-am avuta cu reparați pe acolo și i zis ca sâmbătă și Dumincă nu am ce face și mi-a spus Vino la mine sate învață meserie și uite așa i-am loat numărul și ma învață tot ce știe el este de treabă rău ma Învățată multe și dupia ma duc acasă și dupa aia ma duc la sel gros sa văd ce mai are ceva dulce și bun și ma duc acasă

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

Ar fi bine să folosești și un punct, o virgulă când scrii

21 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Timpuri nebune? Nu imi par a fi deloc nebune. Ca unii din oameni parca au innebunit, asta e altceva.
Eu, ca o persoana normala ce ma consider (dar oare sunt, sau am innebunit si eu si nu stiu?!? happy ), duc o viata normala. Aceeasi ca de pana acum.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru cristi202):

Ai dreptate. Timpurile sunt aceleași, însă oamenii nu.Se schimbă de la o zi la alta, noi și doar noi suntem responsabili de vremurile pe care le trăim, noi oamenii decidem dacă vor fi bune sau nu. Avem nevoie de înțelepciune pentru a lua deciziile drepte dacă vrem ca specia umană să mai dăinuie.
https://youtu.be/7zok9co_8E4

| cristi202 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Adevarat. Vorba aia: "omul sfințește locul". Si timpul, as zice eu.

| AvalohAlyn a răspuns:

Vreau să mă apuc serios de citit și scris in jurnal.

Răspuns utilizator avertizat
| MihaelaDart a răspuns:

Inainte de pandemie mi-a fost afectata, acum deloc. Merge mult mai bine. Am invatat sa traiesc cu un virus pe langa noi. Viata merge inainte cu bune si cu rele.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Urmez un curs de NLP pe viu.
Îmi place enorm când timpul se grăbește.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aceste "timpuri nebune" nu imi afecteaza activitatea deloc.
Am de predat o masina, si nu stiu cum am ajuns sa scriu pe TPU...

| anonim_4396 explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Scrii pe TPU din 2014. Îți place, de aceea nu te-ai oprit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Cred ca ai dreptate. Dar tot nu dau 2 lei pe activitatea de aici laughing
Sunt activ in multe grupuri si forumuri... Imi place sa pierd vremea pe internet, gasesc ceva constructiv in asta.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Lucrul sad

In rest, gatesc si incerc sa ma intrec pe mine la fiecare preparat big grin

| Mosotti a răspuns:

Am o gramada de facut acasa, nu am timp sa ma plictisesc.

| Mayhem666 a răspuns:

Aceleasi ocupatii pe care le aveam si inainte. Nimic nu s-a prea schimbat pentru mine.

| Lukasssz a răspuns:

Ma joc pe PC

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu prea multe, mai mult stau, uite așa.
https://youtu.be/4HhXXSy1vNE

| cristi202 a răspuns (pentru JOHNtheADVISOR):

Pai ala nu prea statea.
1) Dadea din miini si picioare
2) Dadea din gura (se certa)
3) Arunca cu greutati (masa pe geam)
Daca tu numesti asta "stat", ce o fi cand stai cu adevarat? happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite asta:https://youtu.be/s_FqZHZi-5o

| chuckmanson a răspuns:

Mă joc șah și dungeons&dragons mult mai des.

| LostForForever a răspuns:

Stai așa ca am uitat sa spun ca am pierdut hârtia de vacin laughing)) și acum nu o mai am și trebuie sa merg sa fac din nou vacin și de data asta îl fac pe Pfizer laughing) primul era jhonson

| LostForForever a răspuns:

Iar ma bătut alarma am rămas in urma cu 8 minute -_- mersi pentru funda