| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Ce paere aveti despre serialul "Nini"?
Care este peronajul vostru preferat?
Dar cel pe care nu il suportati?

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mie imi place NINI love struck
personajul referat e Nini, dar mai imi place si de lola si Cecilia
nu o suport pe Celina si pe Sofia!
pa-pa

| PufffRozzz a răspuns:

Buna

Nu o suport pe Selina deloc, este posesiva si mereu geloasa fiindca Ambasadorul o iubeste pe Nini.

Sisi este adorabila, si e uimitor cat de mult tine la Nini.
Iar, Nini este o fata care intoteaduna vrea sa ajute, si dupa parerea mea este cea mai milostiva, si generoasa din serial

| Armyanka a răspuns:

Urasc serialul acela! Un serial tâmpit :-&. Si ce nume NINI.Bleah:-& Ii dau nota -100. Cel mai urat serial sau ce naiba o fii, și mai e și pe Disney din câte am auzitraised eyebrowslaughing

| xCăpşunici a răspuns:

Este 100% Super...Este cool. Uite acum incepe alt episod! YEyy

Ahh o iubesc pe micuta Sisi si pe NiNi! WuuW

Arrr Si o urask pe tampita de Selina!

| dyady a răspuns:

Il ador. Mie imi place de nini si de Sisi si nu o pot suporta pe cecilia