| AnnaSpiritualRavishment a întrebat:

Ce parere ai despre persoanele care asculta muzica gotica,rock,dark wave,punk, dubstep? sunt ele criticate de societate? dar despre felul cum se imbraca? pro contra

Răspuns Câştigător
| Iheartyou18 a răspuns:

Eu sunt pro pentru ca acele persoane au curajul sa se exprime, sa fie cine vor ele sa fie, nu cine vor altii si chiar ma bucur cand vad o persoana mai "ciudata" pentru ca e ea insasi si e libera sa fie cum vrea, sa se imbrace cum vrea, sa asculte ce vrea.

1 răspuns:
| M25M a răspuns:

Nu am nici o problema cu persoanele care asculta genuri diferite de muzica, insa nu am sa inteleg nici o data de ce daca asculti un anumit gen de muzica trebuie sa te si imbraci dupa un anumit tipar?