| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti daca comunisul revine in Romania ca pe vremuri?
Gen sa apara un alt presedinte ca Ceausescu happy
Lumea si-a luat-o in cap si ar trebui sa se faca ceva ca astia au furat si vandut țara!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Banuiesc ca nu ai prins comunismul ca sa intelegi exact ce iti dorești. Nici eu prea mult din el. Dar perioada asta de carantina e un exemplu perfect de viata pe care ai aveao daca s ar instaura iar comunismul.

| Sofer a răspuns:

Sa speram ca nu. E mai bine acum de cât atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu, împreună cu inginerii, cu studențimea, cu claasa muncitoare, cu tărănimea, am hotărât, să mergem pe soare. Daar, iie pericol să ne ardem.
Așa că, eu, împreună cu cu inginerii, cu studențimea, cu claasa muncitoare, cu tărănimea am hotărât, să mergem noaptea.
URAAAAA.
CEA-U-ȘE-SCU P-C-R CEA-U-ȘE-SCU P-C-R CEA-U-ȘE-SCU P-C-R

-Tovarăși, tovarăși, uoprițivă, uoprițivă.

Și ca încheiere, am hotărât să mărim pensiile cu ci inci zecidelei!
EEEHEHEHHEHHHHHHH URAAAA!
CEA-U-ȘE-SCU CEA-U-ȘE-SCU