| roxy_3375 a întrebat:

Ce parere aveti...
daca o fata ar fi cu 2 ani ai mica decat un baiat, sianandoi se plac reciproc. ce parre aveti, ar conta varsta?

cel mai bun, pirmeste funditsaaaa

2 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Dragostea nu are varsta mi-e mi se pare ok, adica intre mine si iubitul meu este o diferenta de 3 ani, stii se obisnuieste ca baiatul sa fie mai mare ca fata pentru ca fetele se dezvolta mai repede ca baietii, si 2 ani este chiar perfectwinking

Parerea meabig grin

Ti pupkiss

| milezpinkangel a răspuns:

Pai eu cred ca varsta nu conteaza.si 2 ani nu este o diferenta atat de mare de varsta.in orice caz iti urez multa bafta.