| CdeMetal a întrebat:

Ce parere aveti de aceasta compunere despre iubire in engleza? O iubire care s-a dus in zarile ceresti, un om ce nu si poate depasi conditia.

My soul longs to love again, but who would care, about my heart, and who would love me, anyway?
Who would care about my heart?
Maybe it will be broken again, in hundreds of pieces.
It's better if I drink away the pain, with tears in my eyes.
I am too scared to love, I don't want to fall in love, maybe I will make the same mistakes again, it would be better to forget.
So I won't go through these feelings anymore.
It would be better to forget, maybe I will no longer feel this pain, maybe it will be better this way.
The people I loved, they broke my heart, and it was so hard, but this, only I can know, I lost both love and trust.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Scrie și tu cu ocazia asta povestea ta

| CdeMetal explică (pentru RAY):

Pe scurt, nu ne-am mai inteles, am prins-o cu altul in pat, eram si logoditi.

| RAY a răspuns (pentru CdeMetal):

Vezi dacă ai încredere, suferi, o meriți

| SilentRain a răspuns:

Nu știu frate, eu când mă constip i-au laxative

| CdeMetal explică (pentru SilentRain):

Eu cred ca tu iei laxative de placere iti place pe buda senzatia cand faci treaba mare insa alti avem vieti suferim traim nu doar ne rahatim

| SilentRain a răspuns (pentru CdeMetal):

Ba 'da-te 'n ***, asta e suferință?
Hai că am ras, când moare mama ta și tactul + altele 4 rude aia da e suferință
Nu-mi vorbi mie de suferință big grin
Când treci prin atâtea, suferință din dragoste ti-se pare ce-a mai penibila dintre toate
Nu am cum sa iau in serios așa ceva

| CdeMetal explică (pentru SilentRain):

La mine n-a murit nimeni ca am avut norocul sa stau 18 ani la orfelinatu de pe strada macesului ce noroc pe mine ca mama a fost o c***a si tata un betivan drogat nu i asa acu ca sufar si din dragoste asta i alta poveste vrei nu vrei se aduna