| cristi27 a întrebat:

Ce parere aveti de acei useri care dau "stupid"la greu? eu am gasit un user care azi a dat 29 de voturi stupid, ajuta oamenii din 14 august si are in total 385 de voturi stupid si cate unul la inteligent folositor etc.se numeste tinichea si vreau sa ii zic ceva sa vada toata lume; el e cel mai stupid de pe site-ul asta

Răspuns Câştigător
| Crisu_8081 a răspuns:

Pe mine ma cheama Tinichea
Dau "stupide" uite-asa!
Eu m-am enervat urat
De 3 ani nu m-am f***t!

Cu dedicatie!winking Ti-as da o palma peste ceafa, dar tare mi-e ca suna a tabla.

18 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cred ca ai cam ramas in urmarolling on the floor
Nu a dat 385 de stupizi, ci 465 laughing
Hai ma...ai jignit baiatu`laughing

| Flav a răspuns:

Ma lasa mai rece ca o bere rece.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Multumesc mult pentru informatie.big grin
Am observat si eu ca da stupid incontinu.Nu stiu daca mi-a dat si mie, dar oricum nu imi pasa. Poate sa faca ce vrea laughing

cami
| cami a răspuns:

Stiam ca tinicheaua e laughing). Ce-are mai? Suparata rau pe viata tipa...

| Ben. a răspuns:

Mai degraba vrea sa stea in ombilicul atentiei!

| sorin a răspuns:

Asa isi exprima el starealaughing

| marry a răspuns:

E vorba de tinichea...toata lumea vorbeste de el/ea...banuiesc ca in lipsa de ocupatie face astawinking

| viki a răspuns:

Si eu cred la fel, s-a suparat sa acum arunca pe unde poate.winking

| emy a răspuns:

Cred ca din lipsa de ocupatie. Poate ca e suparat/a sau vrea sa se distreze putin. Din partea mea e liber/a. Distractie placuta!

| vyol3ta a răspuns:

Cum spune si @crisu "ai imbulinat-o"
daca ne punem toti pe tine cu stupizi ce faci?
k un esti unu si noi...
mai bine potoleste-tewinking

| Crisu_8081 a răspuns:

"Tabla-ruginita", se pare ca ai imbulinat-o! laughing Sare lumea pe tine!
Acum propuneti o campanie anti-copii frustrati? Credeti ca rezolvati ceva? Sunt de parere ca moderatorul site-ului ar putea sa se ocupe de aceasta problema ca sa nu mai fie tensiune pe TPU big grin right?

| Crisu_8081 a răspuns:

Tinichea sufera pentru ca Iron Man a parasit-o!

| happy.....withoutyou a răspuns:

Cred stupid o atrage:
Sunt suparata rau
TPU ma irita rau
Uhhh, cum as vrea sa ma razbun...
Pe toti acesti destepti nebuni
Intra, ies si dau raspunsuri
De te apuca invidia cind le compari cu ale tale stupide recursuri!

| spiritul a răspuns:

Termina, ca eu voiam sa bat recordul la luat! unde esti tinichea ca pe tine te asteptam laughing)

| christabell a răspuns:

Nu stiu cine e Tinichea, am lipsit un pic, am avut un bairam si am avut alte ocupatii. Tinichea da stupid la greu?, Noah, sa-i fie de bini si sa mai deie si pi metalei mai rari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E suparata mai, da stupide sa se descarecebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate-l la interval sa-l vedem caci da numai aiurea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tinichea daca ma vezi sa stii ca mai vreau un stupidbatting eyelashes) dai?