| greyhound a întrebat:

Ce parere aveti de americani? Argumentati.

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Cei mai tari din parcare si parcarea-i goala.
http://thoughtcatalog.com/......t-america/

2 răspunsuri:
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Pe mine, personal, ma enerveaza cumplit. De la istoria ca si piei rosii pana la limba pe care o folosesc in mod necorespunzator. Au iesit in lume ca o haita de revolutionari democratici si drepti care isi impun conditia oriunde. Nu au o singura traditie care sa nu aiba ceva idiot in ea, devin obsedati de tot ce este in trend si, mai ales, ii urasc pentru ca au Miami, singurul loc, in afara de Roma, in care as vrea sa traiesc. Personal, nu am intalnit niciun american insa, in ultimul timp, am vazut cativa prin metrou cand ma duceam la mare. Sunt zgomotosi, iti invadeaza spatiul, prea curiosi, se cred prea cool si prea importanti. Bleah!

| ema1ih a răspuns:

Sincer chiar am o parere buna... as da orica sa ma fi nascut in america.