| danuta10 a întrebat:

Ce parere aveti despre americani?

Răspuns Câştigător
| biabluey a răspuns:

Eu nu cred ca un om poate fi judecat dupa nationalitate.De exemplu noi suntem romani pentru ca locuim in Romania, si asta nu inseamna ca suntem toti la fel.Deci nu ii poti baga pe toti in aceiasi oalawinking.

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Oamenii ca toti ceilalti.Rai si buni in acelasi timp.Doar e "tara tuturor posibilitatilor"hee hee

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Unt oameni ca si noi happy Nimic mai multbig grin

| Vizitiul a răspuns:

Tara tuturor posibilitatilor!

| Dan a răspuns:

Sa lasam pe altii sa ii judece! Pentru mine sunt simplii pamanteni.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Sunt foarte practici.Bravo lor tongue

| mariaw a răspuns:

Sunt.thinking pamanteni

| Demoiselle a răspuns:

Raspunsul il gasesti in penultima strofa Vama Veche - Hotel Cismigiu
http://www.sweetslyrics.com/84837.Vama%20Veche%20-%20Hotel%20cismigiu.html
Ei bine nu imi plac americanii, am o problema cu ei, dar mi-e jena sa o spun direct.

| kytyna a răspuns:

Am o parere f proasta pentru ca: 1:se dau mereu drept''fratele mai mare'', 2:Se dau drept "fratele mai mare" chiar si atunci cand tu nu vrei sa ai fratele mai mare langa tine, 3:Joaca foarte prost rolul "fratelui mai mare", La urma urmei ce imi trebuie mie de la americani (a se citi licurici) ca sa ii pup in fund mereu?laughing

| princessmary a răspuns:

Pai is creativi dar degeaba, pentru ca sunt mai prosti decat romanii au noroc ca au bani, ca daca nu ce se faceau
1. nu isi stiu istoria
2.majoritatea sunt obezi ( fast - food)
3.au furat destule creativitati care de fapt provin din alte tari

Dar ca fapt sunt cei mai dezvotati ca tara