| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de asta? V-ati lua asa ceva? (presupunand ca ati fi destul de bogati sa va permiteti...)

https://www.balenciaga.com/......10207.html

Răspuns Câştigător
| tudorvolcano a răspuns:

Ce utilitate au hainele rupte? Când te ia frigul, nu te țin de cald, și dacă nu ești atent se rup de tot.

Mai bine iei haine adaptate frigului pentru iarnă, haine care să-ți dea răcoare vara, și care să te protejeze de soare etc.

| anonim_4396 explică (pentru tudorvolcano):

Yeah, that's what I am asking...

30 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, pentru ca nu au pe rosu.

| relian a răspuns:

Le cumpara aia ce fac filme apocaliptice, acolo se folosesc hane genul asta.laughing

| Catrice a răspuns:

Eu nu, eu nu, dar mai sunt disponibile doar câteva mărimi S laughing

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Da, am vazut. De aia m-am si mirat.

| Lukasssz a răspuns:

Nici gand

| FreddieM a răspuns:

Aduna fonduri pentru urmasii,, jumperilor'' 9/11, vanzandu-le hainele care le purtau când au sărit?
Cheers

| FreddieM a răspuns:

Nu trebuie sa fii bogat, sa ai asemenea haine ci dimpotrivă, extrem de sărac.
Cheers

| anonim_4396 explică (pentru FreddieM):

Cheers
happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hihi. I-am mai arat-o cuiva si mi-a zis ca nici in pod nu crede ca are asa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ești prost îți cumperi cum sa nu!

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ba, nu stiu daca prost. Poate doar influențabil. (De parerea altora) Daca n-ar fi de firma, nu stiu cine ar cumpara asa ceva si daca ar fi un leu, nu 5000.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Influențabil de părerea altora =prost!

Cu banii aia îți iei o haina smechera rău, nu o totala care zici ca e pescuita din tomberon. Cu 1000 de euro îți cumperi un dulap de haine mult mai de bun simt.
Romanii sunt oricum prosti, o sa creadă ca e de la secound hand, nu te vor crede ca ai dat atâția bani pe o toala, ei cred ce vor, și majoritatea sunt săraci, nici nu au auzit de brandul asta. Dacă as fi bogat mi as lua ceva de la supreme, ih nom uh nit, dar ceva sa arate a haina adevărată, ceva frumos ca aspect nu o toala ce zici ca a fost petardata, efectiv e o boarfa la un preț uriaș, arata execrabil, nici moca nu as purta asa ceva, mi-ar fi rușine sa ies cu o toals ca asta. Poți da atâția bani, dar nu pe asa ceva. Și eu am avut tricou de la OFF WHITE cu 2000 de lei, dar mi l-a făcut praf mașină de spălat ca nu aveam la ea paleta cuva, mi-o vândut mașină respectiva mașina fără chestia aia, de aia eu am o părere proasta despre romani și ciori, ca m-am saturat de națiile astea împuțite.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ai ajuns de la o toala la ciori si romani rolling on the floor Mie nu prea imi place sa generalizez. Nu cred ca toti romanii/"ciorile" sunt asa.

Dar sincer acum, daca am lua un om random din lumea asta, oare ar crede ca atata costa?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am mai văzut un tricou nașpa de la supreme cu 7000 de lei, avea un papitoi verde din plus pe el, era ediție rara. Pai dacă ii spuneai unui roman ca ai dat atât pe el îți spunea ca o văzut și el asa la secound hand cu 3 lei rolling on the floor știu ca nu sunt toți la fel, eu respect mai mult romanii, ei doar bârfesc mult nu ciordesc prin tramvaie, sau sa îți dea vorba lui diliu de Kata talent cu ranga în cap laughing romanii mai aduc prestigiu prin Simona Halep.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate pe alte nuante

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nuante d-alea mai pline? Adica de seamana a haine si nu a opera cainelui care a dat buzna in dulap si il dureau dintii?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu, ma gandeam la o combinatie de nonculori.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ma no, ce sa zic. Nu pot sa ma iau de gustul omului. Dar daca n-ai avea ce face cu banii, ai putea sa mi-i dai mie si iti rezolv eu un pulover d-asta. Fac cumva rost si de eticheta Balenciaga si cred ca mai las si din pret...
winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

­nu inteleg de ce ar da cineva atatia bani ca sa arate de paraca a fost atacat de caini

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Toala asta ar arata ok pe o sperietoare de ciori laughing
Mai bine cumpărați o pereche de încălțăminte de la balenciaga.

| Jus7t a răspuns:

Dai bani ca să ai vibe de sărac.
Smek.

| anonim_4396 explică (pentru Jus7t):

laughing Da, are sens...

| LostForForever a răspuns:

Nici orafni nu se îmbracă in halul asta -_-

| anonim_4396 explică (pentru LostForForever):

Da ce-au maica orfanii?
Am prieteni orfani si nu-s prost imbracati...
Insa daca vrei da, si homelesii de stau toata ziua langa tomberon la soare isi gasesc acolo - la shoppingul ăsta eco, bio, reciclabil cum mai vrei - haine mai decente.

| LostForForever a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu înțeleg unde vrei sa ajungi cu asta

Nu am nimic cu orfani nu am spus in sensul ăla tu aduci vorba in alt sens si cauți certă numai bine

| LostForForever a răspuns:

Nu mi-am dat seama ca este o jignirie la adresa orfanilor răspunsul meu acum mam lămurit și mi-am dat seama de gresela făcută îmi cer scuze cu adevărat dacă am deranjat pe cineva cu răspunsul meu dat nu am avut intenția sa jignesc sau sa fac pe cineva sa se simtă într-un fel îmi cer scuze încă o data numai bine seara buna tuturor

Ca sa va lămuresc de ce am zis ca nici orafni nu se îmbracă așa

Pai am spus in sensul ca ei se îmbracă mai bine decata ce au pus aia acolo la vânzare la asta mam referi dar nu am știut cum sama exprim mai clar sa puteți înțeleg si voi Probabil nici acum nu ați înțeles laughing) seara buna tuturor aveți grija de voi bafta happy

| Endita4689 a răspuns:

Nu mi-aș cumpăra așa ceva.
Aș lua un pulover asemănător, dar cu preț mic și l-aș face ferfeniță "după model", așa cum ne mai tăiem și blugii să pară de firma.

| underArock a răspuns:

Varianta mancata de molii ar arata mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru underArock):

La molii nu m-am gandit. Dar da...de ce nu. laughing Eu is curioasa ce faci daca din intamplare dupa doua spalari iti pica juma de haina pe drum laughing