| GymBeginner a întrebat:

Am o luna de sala in care am tras destul de tare si chiar se vad rezultate (dar nu cele asteptate). Faza-i ca ma gandeam ca eu nu-mi iau proteinele necesare si ma gandeam sa-mi cumpar niste proteine.
https://www.pronutrition.ro/......-mass.html
Ce parere aveti de acestea... sunt bune de ceva sau?

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Daca te uiti la valori nutritionale o sa vezi ca produsul asta nu are foarte multe proteine dar e plin si de alti maronutrienti, ceea ce e ok pentru oameni cu ani de sala in spate dar nu cred ca e ok pentru tine. As recomanda ceva mai simplu care sa contina mai multe proteine proteine, produsul tau are destul de multe calorii si risti sa te ingrase. Cred ca te descurci cu aportul de carbohidrati.

As zice ca e mai bine ceva de genu, nu neaparat de pe siteul asta.
https://www.myprotein.ro/sports-nutrition/impact-whey-protein/13470318.html

3 răspunsuri:
| Musca88 a răspuns:

Cam putine proteine, gasesti mai multe in carne. N-ai nevoie de suplimente, ai nevoie de o dieta structurata.

| Dancya a răspuns:

Ce rezultate sa se vadă într-o lună

| GymBeginner explică:

Problema e ca nu am timp deoarece sunt navetist si ma trezesc la ora 5:30 ca sa ma pregatesc si sa ajung la ora 6 la autobuz
Am ore de la 8 la 2-3 si dupa aia ma duc la sala si stau 2-3 ore apoi ma duc acasa cu autobuz la ora unica pe la 5 iar seara n am cum sa-mi iau proteinele necesare