| alexutza222 a întrebat:

Ce parere aveti de atentatele de la Bruxelles?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce am putea spune... urmarile spalarii pe creier si fanatism religios a unor salbatici.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Unii vor sa limiteaze libertatile fundamentale ale cetatenilor.
Daca mai apar doua trei atentate se vor da legi sa se asculte fara mandat telefoanele suspectilor, sa faca perchezitii fara sa aiba acceptul vreunei instante, sa tina in detentie persoane pe termen nelimitat fara a formula acuzatii si sa investigheze datele personale, mailurile sau extrasele de cont ale celor banuiti de terorism fara sa fie nevoiti sa-si justifice activitatile.

| Dragosdoar a răspuns:

Rasismul este necesar intr-o societate care se vrea civilizata, eu asa cred. Constatam ca majoritatea acestor atacuri apartin arabilor de religie musulmana. Toti ar trebui expulzati la ei acasa, sa nu mai aiba niciunul acces in Europa iar religia islamica sa fie interzisa in tarile din Europa. Fara indoiala asta este singura solutie sigura daca vrem sa nu mai moara cetateni europeni.Nu conteaza ca unii nu au relatii cu gruparile teroriste, prezenta arabilor ne pune in primejdie pe toti

| Nitunitu a răspuns:

Ne îndreptăm usor usor spre apocalipsa...

Mi se pare mie sau începe ca moartea unui om sa fie banala? Un fel de asta e?

| MaghenDavid a răspuns:

Inca un motiv in plus sa detest omenirea.
Prea jegoasa e lumea In care traim iar manipularea a atins cote exasperante