| NemNUZ a întrebat:

Ce parere aveti de baiatul capricorn? big grin

Răspuns Câştigător
| Liiiax99 a răspuns:

Barbatul Capricorn este genul de barbat care trebuie lasat sa aiba el initiativa. Este important, însa, sa-i dai subtil de înteles ca si tu îl vrei.

Îi plac femeile mândre si cu tinuta. Îmbraca-te cu lucruri de calitate, poarta bijuterii putine, dar de valoare - barbatul Capricorn apreciaza valoarea.

Învata sa te porti ireprosabil în societate, fiindca barbatul Capricorn vizeaza în mod sigur un loc bun pe scara sociala, iar femeia care-i va sta alaturi trebuie sa faca fata. Arata-i ca esti gata sa-l sprijini în atingerea telurilor sale, macar moral, daca nu chiar cu relatii sau cu bani.

Tine cont de faptul ca barbatul Capricorn are nevoie de atentie, de tandrete, de afectiune si ca nu suporta sa fie respins sau abandonat. Fa-l sa se simta admirat, apreciat, respectat si dorit. Nu fi zgârcita cu complimentele. Lasa-l sa înteleaga ca ai nevoie de el si ca îi acorzi o încredere nelimitata.

Daca l-ai cucerit, sa nu-ti închipui vreun moment ca-l poti schimba. Nu-l contrazice, nu-l sfida si nu-l jigni, pentru ca barbatul Capricorn, chiar daca pare a trece cu vederea, are tendinta de a acumula nemultumirile si ranchiuna. Daca vrei ca barbatul Capricorn sa tina cont de parerile si dorintele tale, trebuie sa înveti sa fii foarte diplomata - diplomatia este o calitate pe care el o respecta. La început, poate sa mearga si santajul sentimental, dar, dupa un scurt timp, va învata cum sa-l evite sau sa-l contracareze.

24 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Pfaai, deci nu-i adevarat.

Tu chiar ai impresia ca toti baietii capricorn sunt la fel? Dar despre apa de la chiuveta ce parere ai?

| NemNUZ explică (pentru TeoPT):

Intreb doar asa, orice prost stie ca in lume nu exista doi oameni complet la fel, ma rog de acum in intrebari trebuie sa pun fiecare detaliu, o sa scriu si ca e o intrebare pentru unii care nu isi dau seama laughing

| TeoPT a răspuns (pentru NemNUZ):

Ce dracu spui acolo? Ce detaliu? Ce sa nu-mi dau seama? Din moment ce niciun Capricorn nu e la fel, de ce ai cere parerea despre un Capricorn? Habar n-ai ce vorbesti.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Buna.
Eu cunosc un tip capricorn,si uite cum este el : cateodata de treaba,destept, dragur, arogant, ingamfat, cu bani deci de cele mai multe ori fitos, glumet, plin de sine, mandru. Deci nu prea il suport.
*-*

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Da si este lenes, generos uneori, se enerveaza cam repede, intotdeauna el trebuie sa aiba dreptate.
*-*

| Adixuuu a răspuns:

Am avut o relatie cu unul sunt dulci, sensibili afectuosi, dar foarte laudarosi si destul de materialisti, se plictisesc repede si sunt destul de lenesi si foarte dificili.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Nu cred ca e recomandat sa apreciezi-sau nu-pe cineva, in functie de zodie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost făcut grămadă.

| karsivan a răspuns:

Este foarte atasat de mama si tine cont de parerea ei, familia si probleme ei sunt pe primul loc ii place sa se sacrifice ca toti sa fie multumiti in jur, sunt destul de onesti ceva genul asa cum ma tratazi asa te tratez si eu, sunt inacatinati rau de tot si usor zgargiti.Au tendinta de minti cateodata dar o fac prost. Odata cuceriti sunt iubiti atenti fi fideli, daca este tratat ca un print este al tau pentru todeauna.

| MaskOfSanity a răspuns:

Ce dracului părere aş putea să am despre o zodie? Eşti proastă de împungi.

| NemNUZ explică (pentru MaskOfSanity):

laughing, memoria ta este depasita cand trebuie sa se exprime nu? Daca nu ai inteles intreaba pe cineva laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

Eşti proastă? Ce legătură are?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru NemNUZ):

Pute ignoranţa pe tine, te înţeleg.

| NemNUZ explică (pentru anonim_4396):

2, stai jos

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

Marş.

| LolyKissYou a răspuns:

Are nevoie de o caprita langa el laughing)

| Kickstart a răspuns:

Ratatii de mai jos care comenteaza aiurea, va recomand sa va aruncati in cap de pe un bloc, casa, ce vreti voi. Raptor a pus o intrebare ca sa vada ce pareri au si alte persoane despre baiatul capricorn. Sunteti genu de oameni cocalari/pitipoance care comenteaza fara nici-o logica.

Despre capricorn...ar trebui sa vorbesti cu unu si sa vezi cum ii el de fapt. Ce a scris MentalHeart ii valabil in rest comentarii aiurea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kickstart):

Dacă cineva nu comentează ca voi e din start şi irevocabil cocalar/piţipoancă? Îmi place logica ta.

| NemNUZ explică (pentru anonim_4396):

Iesi afara, 2 rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

Am impresia că eşti şi cam idiot/idioată.
Ai folosit o dată chestia asta, a fost neamuzant.
Nu o folosi şi a doua oară, că te faci de rahat rău.

| TeoPT a răspuns (pentru Kickstart):

Vezi ca se scrie nicio, adica legat.

| NemNUZ explică (pentru anonim_4396):

daca inca tu nu ti-ai dat seama ca imi bat joc de tine asta e laughing, aa si sunt baiat, e greu sa iti dai seama ca,, RapTtoR,, e la masculin, nu toti avem scoala, deci stai jos 2 rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

Hai că mă plictiseşti.
Nu mai îmi da reply, că mă plictiseşti şi mai rău.
Marş.

| Edygame42 a răspuns:

Pai e linistit nu se baga in toate lucrurile aiurea si sunt si care sunt cuminti.
P.S.: eu is capricorn big grin