| JustMelavJustMe a întrebat:

Ce parere aveti de castigator? Mie imi pare bine ca nu a iesit Narcis da' parca nici Tutu Adrian nu e cel mai potrivit.

9 răspunsuri:
| Firefly a răspuns:

Am fost dezamagita, dar cumva ma asteptam...Nu e o noutate pentru nimeni ca romanii voteaza cazul si nu talentul.Sunt sigura ca daca nu ar fi precizat ca nu are parinti si nu ar fi cantat despre parintii lui morti care "il ajuta si il vegheaza" nici macar in semifinale nu ar fi intrat.

| JustMelavJustMe explică:

@Tedyyedy nu am stiut, multumesc de informartie eu am zis asa.nu ascult muzica pe care o canta el, De asta am zis ca nu imi place. Nu ii contest talentul sau neobisnuit. Si sunt mandra de asemenea ca sunt romanca!

| dotcube a răspuns:

Faza e ca nici macar nu stim sigur daca Tutu a castigat pe bune, PROTV nu a aratat niciodata uite ba x% l-au votat pe ala si tot asa, tot timpul au zis in ordine aleatoare.

| BruneTTe a răspuns:

Dupa parerea mea trebuia sa castige Cosmin Agache sau Ballance. Dar asta e... toate fetitele de 13-14 ani, obsedate de Tutu au dat sms in disperare si normal ca a castigat oh go on

| Putzifer a răspuns:

Mie mi se pare ca narcis trebuia sa castige deoarece vezi foarte rar un copil sopran
Dar adrian nu este chiar asa mare cantaret dar povestea lui a influentat mult votul
Deci eu nu las fi ales pe niciunul dintre astia eu am votat cu cosminbig grin deci nu stiu

| Zmantana a răspuns:

Ce nu iti place la Narcis? Ca oameni ca el sunt doar 4 in lume?

| 000iasmina000 a răspuns:

Mie mi se pare ca Narcis trebuia sa castige deoarece rar vazi un caz de contratemare care a sune si bine, si cum a zis si Teddyedy (mesajele de mai jos) oameni ca el sunt doar 4 in lume. In plus un talent ca a lui Adrian Tutu vezi oriunde in lume.

| LoveMadScience a răspuns:

Mie mi-a placut cel mai mult de Cosmin Agachelove struck.E prea tare!
Totusi, mesajul lui Adrian a ajuns in inimile romanilor.Si Narcis este foarte talentat si calitatile sale vocale de exceptie se intalnesc rar.winking

| alexandra_7131 a răspuns:

Dap...bine ca adrian e talentat...dar cred ca existau mai multi care aveau mai mare nevoie de premiu decat el. Asta e! Lumea a votat