| 13DoXy13 a întrebat:

Ce parere aveti despre "Romani au talent"?
De cine va placut cel mai mult?
Ce parere aveti despre Adrian Tutu?
Credeti ca merita el sau altcineva, sa castige?
Daca ar trebui sa alegeti intre Adrian si Narcis, pe cine ati alege?
Intrebam doar de curiozitate:-p...astept pareri!
App...cand incepe iar "Romanii au talent"?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Buna Angela Maria happy
Emisiunea mi se pare o idee buna si are rolul de a gasiin aceasta tara diversi oameni "talentati", unii mai putin ca altii.
Au fost multi concurenti care mi-au placut, poate ca m-au si impresionat intr-un mod palcut sau intr-un mod mai putin placut.Trebuie sa recunosc ca,desi nu imi place opera chiar deloc,unul dintre concurentii care era avocat cred,m-a surprins si chiar mi-a placut vocea lui.mi-a placut si trupa DFC,care era o trupa energica,plina de viata iar Robo era chiar simpatic blushing.
mi-a placut Cosmin Agache cu talentul lui mai inedit ca sa zic asa,mi-au placut Cristina si Alina, mi-a placut Adrian Tutu si chiar m-au amuzat sotii Luca cu piruetele lor happy.
Nu pot spune ca am o parere despre Adrian Tutu ca om deoarece nu il cunosc insa imi plac melodiile lui pentru ca transmit un oarecare mesaj, acesta fiind si motivul pentru care a castigat competitia.
Nu pot sa spun ca nu merita sa castige deoarece a avut melodii frumoase.Mai erau si alti concurenti talentati insa Adrian Tutu a avut "lipici " la public ca sa zic asa deoarece a atins unele subiecte mai delicate cum ar fi respectul fata de parinti, patriotismul happy.
Nu pot sa neg ca si Narcis a avut o voce remarcabila insa mi-a placut mai ult mesajul transmis de Tutu prin cantecele lui.
Noua editie din "Romanii au talent" incepe in luna August.
Pa, pa big grin!

5 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

In mod neasteptat, a iesit onorabil aceasta emisiune. A respectat formatul si e buna ideea asta cu preluarea show-urilor din strainatate, la fel cum va fi "X factor" sau "The voice(Vocea Romaniei)"...Adrian Tutu are personalitatea, Narcis are talentul. E ceva in comportamentul lui Narcis care nu imi place. Locul 3 merita de asemenea premiul, si sa nu mai vorbim de Ballance. Al doilea sezon va incepe undeva in toamna, preselectiile incep din vara.

| 13DoXy13 explică:

Mersi:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut de tutu adrian, cosmin agache, stefan florescu, giurgea nicolae cu alejandro.

| Analy a răspuns:

Pai mi se pare o emisiune super, mie una imi place pentru ca e haioasa.Cel mai mult mi-a placut de trupa Ballance. Dupa parerea mea Adrian Tutu merita si el dar mai mult mi-ar fi placut sa castige Ballance. Dintre Adrian si Narcis l-as alege pe Adrian Tutu.Din pacate, inca nu am vazut cand incepe din noi emisiunea Romanii au talent.Cred ca va incepe in cateva luni.

| BlossomInWind a răspuns:

Cred ca Romanii au talent este un show super, dar nu este original. daca cauti pe youtube gasesti America's got talent, india, chiar si filipinelaughing adica la noi a ajuns cam tarziu.Adrian Tutu este un roman talentat, chiar foarte talentat, insa nu este ceva foarte special.Narcis insa, am crezut ca va castiga, si stiu ca va ajunge mare, sigur o sa auzim de el insa nu stiu daca la noi in tarasad cred ca in toamna va incepe din nou, oricum in vara asta au loc preselectiilehappy Funda?big grin