| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de cei cărora nu le plac soneriile de apel sau de notificare de pe telefoanele lor și pun sonerii de la alte telefoane?
E ok?

Am o colega de serviciu care are un Allview iar soneriile prestabilite nu sunt cele mai plăcute iar ea a pus ca ton de apel un ringtone de la Huawei.

Răspuns Câştigător
| Celdrept a răspuns:

Fiecare pune ce ii place,nimănui nu ii pasa daca ii place sau nu ringtonul lor ci sa le placa lor, unii oameni știu să fie și simpli, fiecare folosește ce rington vrea, eu îmi puneam înainte melodiile preferate dar în ultimă vreme sau cu cât te maturizezi nu te mai interesează ce rington ai, mai mult contează ce persoane te suna.

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fiecare ce ii place.

| Violleta2022 a răspuns:

Ca nu te poti caca in gusturile omului! happy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îmi pasă atât de mult ce sonerii au unii la telefon pe cât îi pasa pisicii mele de factura la curent

| sierra1 a răspuns:

Dacă ție-ți plac manelele, nu e obligatoriu să-i urăști pe cei cărora le place muzica de famfară (de exemplu)

| doctorandus a răspuns:

Dap, de mult pe Android poti pune la sonerie orice MP3 vrei.

| dullcat a răspuns:

Nicio parere.Nu stau sa analizez astfel de chestii triviale.E doar o preferinta care nu afecteaza pe nimeni.

| LoveSleep a răspuns:

Cum sa ai frate Allview? Ce rusine, pff

| Hyperion7 a răspuns:

Gusturile nu se discuta.Nici mie nu prea-mi plac, de asta țin toate telefoanele pe mute.

| sammie a răspuns:

Simplu si politicos: Gusturile nu se discuta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce nu ar fi ok?
Si de ce ar conta?
Fiecare cu ce-i place!

Poate doar producatorii telefoanelor sau cei care detin drepturile de autor pentru soneriile / melodiile respective nu ar fi prea incantati... dar in rest cui pasa de cine ce asculta sau ton de apel are la telefon!?