| Pinxiee a întrebat:

Ce parere aveti de Eli?
Mie imi place cum canta :-x

Răspuns Câştigător
| pedaladeacceleratie a răspuns:

Si mie imi place, chiar o da bine.
Cei care il critica il invidiazawinking

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Melodia "Totul pentru bani" este preferata mea love struck.Canta foarte bine, chiar are voce, lucru rar intalnit pe scena romaneasca.

| Klara a răspuns:

Imi place melodia dedicata carcotasilor si cea cu "vedetele c**ve care au facut playback la festivalul berii" rolling on the floor

| MiSskAt-xx a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere, chiar imi place cum canta! Are o vocee =p~... :X

| Pinxiee explică:

Daa`winking ii super melodie.
Sunt faine si melodiile alea, "nu o sa mai fie ce a fost","hip hop de Timisoara 3" si "Fiecare face ce vrea " love struck
Stie sa se exprime in versuri, ca sa zic asa, si e fenomenallove struck
Pot spune ca imi plac mai toate piesele luiwinking