| Rose_Ela_1995 a întrebat:

Ce parere aveti despre Alex velea va place cum canta?

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Nu imi place cum canta, face numai melodii in engleza care sunt prelucrate pe calculator si suna prost, iar cand zice ca el canta live, face playback. Porcarie. daca ar fi cantat el cu adevarat aia nu mai a engleza nu ar fi sunat.

| madyddd a răspuns:

Dupa parerea mea, e un cantaret bun. e super ok si are si atitudine.

| ToKen a răspuns:

Din punct de vedere al stilului muzical nu l-am agreat never.happy

| AndyBăă a răspuns:

Da mie imi place foarte mult. Canta foarte bine Tie iti place?