| Niciunnumedeutilizator a întrebat:

Ce părere aveți de faptul că elevii de clasa a XI-a vor fi obligați să învețe "Istoria Holocaustului"?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Numai in RO se poate intampla asa ceva, tara tuturor intimparilor laughing dar de alea de rau, de bine nici pomeneala.

O timpenie, cum am mai spus, cei care guverneaza cauta sa arate ca fac si ei ceva, pentru ca de altceva nu-s capabili, se duc la eduicatie si fac numai timpenii, invatamintul din RO e la pamint din cauza astora laughing care se scoala dimineata cu fata la perna si l; e vin idei de astea "geniale " nu vad cu ce ajuta magariile alea, care pe deasupra is si exagerate, sa fim seriosi, se exagereaza la greu laughing

Nu ajuta la absolut nimic, materie inutila, cineva o luat ceva malai pentru idea asta.
Cum am spus trebuie sa arate si ei ca muncesc laughing chinuie copii, numai rahaturi fac guvernantii romani, sa repare scoli, spitale, sa faca intr-adevar ceva util si care sai foloseasca omului, astea nu se pricep, doar la dat din gura, la idei timpite, asta arata cit de penibili sunt guvernatii, sau facur si se fac de **** in continuare.

Ce idee buna ai vaut tu sa aiba uin tilhar? Pt ca gurvernatii aia sunt tilhari, aia fac ei, tilharesc tara si oamenii, asa in vazul tuturor.
Plus vin cu idee timpite sa chinuie oamenii, sa le faca rau, sa-i tina asa atenti la altele, asa cred ei, ca lumea nu ii vad cas tilhari laughing

| anonim3248 a răspuns:

O părere bună.

| IonelaIasmina a răspuns:

Eu zic, pe o parte, că e bine, deoarece învață lucruri noi, care ar putea fi de folos, dar, pe altă parte, nu este ok, fiind deja istoria o materie foooarte mare + toate celelalte materii complicate, iar asta ar putea aglomera elevii și mai rău, fiindu-le mai greu să învețe.
Asta e părerea mea.
Acum...să vedem ce o să fie!
P.S: Succes în noul an școlar! (Mai ales cu Evaluarea Națională big grin )

| Fărănumenumefără a răspuns:

Nu-i rău.