| soffie a întrebat:

Ce parere aveti de noul "conflict" despre profu` de religie si eleva aceea?

3 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Daiana mine! L`a bagat pe prof intr-un rahat oh go on!
Si acum mai e si gay rolling on the floor. Sa fim seriosi!

| W3R4 a răspuns:

Eu cred ca ea a fost de vina pentru ca a acceptat sa faca dragoste cu "profu".
Iar cand a fost intrebata la TV,de ce a accaptat sa faca dragoste cu el,ea a raspuns: "Pai acum,na,m-a sedus!"
Daca era o fata desteapta,nu cadea prada "ispitei",si isi vedea mai departe de drum...

Si pana la urma,ce mama dracu' a vazut fetita asta,la profesoru' ala?
Ca la ce moaca are,nici nu ar trebui sa predea religia,ca asta-i puiu lu' Satana!
Oricum,si profu' e de vina, ca el in loc sa le predea fetelor alora, le facea avansuri, si le zicea ca are fantezii cu ele...

Mda, cam asta e parerea mea, mai astept si altele!winking

| BlackFuneral a răspuns:

Fata chiar pare curva.Prima oara cand am vazut-o mi s-a facut rau.
Cica acum profesorul/preotul e si gayrolling on the floor). Asta e prea tare.