| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de un bilet la pariuri pentru CL tip:
Monaco v Leverkusen 2pr1+ (si ce inseamna n2pr1+?)
CSKA v Tottenham 2pr1+
Dortmund v Real PR1+DR1+
Zagreb v Juve 2PR2+
Arsenal v Basel 1&TG+3
Napoli v Benfica 1pr1+
Borussia - Barcelona PR1+DR1+

si un sfat caa eu nu sunt foarte sigur ce inseamna asteaa eu asa cred ca ii 1 adica echipa care e gazda pr prima repriza1+ da un gol sau mai mult
Si sa imi explicati faza cu n1pr+2 de exemplu, dau funda big grin

1 răspuns:
| AFR81 a răspuns:

2pr1+ banuiesc ca inseamna "oaspetii marcheaza in prima repriza". Daca as fi avut meciul cu cota respectiva in fata, mi-as fi dat seama. Mergand pe ideea asta, n2pr1+ ar trebui sa insemne ca nu marcheaza oaspetii in prima repriza. Legat de biletul tau, in afara de Real, Arsenal si Dortmund care sunt jucate bine, restul sunt loterie.