| xtrsm a întrebat:

Ce parere aveți despre această știre?
https://vm.tiktok.com/ZMdmHX8We/
Eu cred că acest salariu vine din planurile statului pentru a îi motiva pe popii ăștia să tampeasca oamenii cu ajutorul religiei pentru a fi mai ușor de prostit de către statul corupt.

2 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Cum sa ii prosteasca religia? Religia nu are cum sa ii prosteasca. Ei sunt deja asa pentru ca au incredere in povestile astea. laughing)

| SilentRain a răspuns:

Bătaie de joc, după ce că primesc "donați" le-au mărit și salariile în timp ce profesorii /educatorii mor de foame pe un salariu mizer