| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre acei utilizatori care vin sa va judece in loc sa dea raspunsuri neutre la intrebarile voastre?
Ba mai mult, incearca sa o faca si pe victimele cum ca imediat vor fi blocati pentru marele "adevar" pe care vi-l spun fiindca s-au saturat, bietii de ei, de intrebarile voastre negativiste.Pai,de ce nu cauta intrebari amuzante sau interesante daca ale voastre nu le plac?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Bine le faci laughing

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As avea cateva de spus.
Cu toate ca uneori, desi eu incerc sa dau un raspuns cat mai util, si sa ma pun in locul persoanei care a pus intrebarea, uneori mai conversez prin raspunsuri. Sper sa nu ma incadrez si eu in acea categorie. big grin
Eu cred ca acele persoane incearca doar sa para altfel. Au gasit o intrebare la care sa arate cat de "destepti" sunt. Dar bine, mai sunt si persoane de treaba din cei ce raspund astfel. Chiar am cunoscut.
Cumva pe ei asta ii amuza, sa raspunda la intrebare, cu o gluma sau o afirmatie total nelegata de intrebare. Mai mult chiar sa fie si incurajati...
Wellcome to TPU happy

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Daca ii blocez rapid, nu-i incurajez dar ei sufera si nu le convine ca nu sunt "evaluati corect".Asa cred ei.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi de funda big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine le faci laughing

| OldSoul a răspuns:

Pentru multi TPU-ul este o "retea de socializare" unde poti vorbii si face misto de alte persoane, unde poti spune orice nu ai avea curaj in viata reala, si fara a-si asuma riscuri.
E destul de gresit, pentru multi TPU este o distractie, sute de intrebari fara sens, doar pentru a pierde timp-ul, timp-ul lor, si de ce nu si al altora, avand iluzia ca isi vor face aici prieteni pe care ii vor cunoaste si in realitate, lucru ce este cel mai probabil imposibil.
Sunt destui useri care se pare ca traiesc doar pe TPU, dupa cum am spus mai sus, care pun intrebari fara sens, fara rost, si dau asemenea raspunsuri.
Ceea ce e total gresit, TPU ar trebui sa fie un loc unde pui intrebari cu adevarat importante, si primesti raspunsuri eligibile si corecte, un loc unde gasesti un sfat, nu un loc unde sa faci spam, si sa faci misto de alte persoane.

| Florentina9210 a răspuns:

Chiar voiam sa dezbat acest subiect.
Sunt persoane carora le place sa dea raspunsuri la misto, total deviate de la intrebare. Se considera ca ei le stiu pe toate, ca au dreptul sa faca ce vor.
Eu de obicei la aceste persoane le-am dat ignore.