| PufoseniaDF a întrebat:

Buna dragii mei! Vreau sa va cer parerea despre acele persoane care posteaza acele intrebari si raspunsuri "la misto". Oare de ce fac asta? Pentru atentie sau de ce? Dupa parerea mea, acei utilizatori ar trebui blocati, pentru ca, daca vor continua, comunitatea aceasta minunata ar fi plina de astfel de tampenii. Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Tot ce te supără poți scrie aici, http://www.tpu.ro/contact
Există un regulament care trebuie respectat de toți, de la cel mic la cel mare!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.

| DakotaRoyse a răspuns:

Regulament există, bun simţ şi altruism nu. Oamenii care coordonează site-ul nu au timp să citească toate întrebările şi răspunsurile apărute, de aia site-ul, în timp, se umple de tâmpenii, nu alta, dar asta e, nu cred că poate fi ajutat.
Unii fac asta doar ca să câştige puncte, sau să aibă un răspuns în plus pentru concursul cu tricoul sau, cum ai spus şi tu, pur şi simplu să atragă atenţia. Dar nu ai ce face, din nou, decât să îi ignori, iar dacă întrebarea sau răspunsul ţi se pare chiar deplasat, să-l raportezi.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună.
Bine gândit!
Mai ales cu expresia "comunitatea aceasta minunata",ai dreptate,dar ce să le faci,eu îi propun idei Cristinei,să apară mare regulamentul TPU,când cineva îşi face cont,ca să îl poată citi,deşi nu cred,că o să facă, dar totuşi cei mai mulţi ştiu ce este interzis şi se simt ei bine, când fac asta.
Eh, ce să le faci, românii.

| Iubibilăă a răspuns:

De ce sa nu ne mai distram putin?
In cazul i ncare glumele sunt cu injuraturi, da, ar trebui sa fie raportate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vor doar sa fie in centrul atentiei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este romanul! Daca atat il duce mintea?! Multi profita ca TPU este total gratuit si posteaza orice din plictiseala.

| G2225hda a răspuns:

Pai sunt unii care au un vocabular jignitor si asta incalca regulamentul iar acele persoane se simt jignite.Sunt de acord cu tine.Vor sa fie ei mai,, la moda''