| rendam a întrebat:

Ce parere aveti despre... asta?
http://ask.fm/David144000Revelation7and14

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

În primul rând de unde știi tu cum arată sufletul, ți l-ai scos și l-ai studiat?
În al doilea rând, dacă îmi plac pentagramele ce? Trebuie neapărat să venerez diavolul? Să știi că în alte culturi au semnificații pozitive.
Mai sunt o grămadă de lucruri care se și bat cap în cap dar mi-e lene să le iau la rând.
Părerea mea e că e scris mult și mare parte fără rost.

| rendam explică (pentru T0T):

La fel. : )) Mi s-a parut ciudat sa vad raspunsuri atat de lungi si nisate pe ask, unde in general adolescentii posteaza selfie-uri.

| T0T a răspuns (pentru rendam):

Am avut impresia că tu ai postat alea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un terminat care mananca rahat pe un site de rahat.

| ℛąin a răspuns:

E nebun.