| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre bisexuali?
Si inca un articol, sa imi spuneti ce credeti: http://www.apropo.ro/......al-4636363
Ziua Buna!

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Eu zic ca nu trebuie sa ne amestecam in viata intima a celorlati. Fiecare cu convingerile lor sexuale, politice, religioase... nu avem, de ce sa nu-i acceptam. Doar nu fac rau la nimeni, mai grav sunt criminalii, pedofilii, hotii...

mlm
| mlm a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea cu viata sa, daca doreste lucrul acesta de ce sa nu faca ceea ce vrea, poate unii o fac doar din curiozitate dar cei care o practica de adevaratelea este liber sa faca ce vrea cu viata sa, nu sintem noi in masura sa judecam pe nimeni.

mlm
| mlm a răspuns:

Fiecare este liber sa faca ce vrea cu viata sa,daca doreste lucrul acesta de ce sa nu faca ceea ce vrea,poate unii o fac doar din curiozitate dar cei care o practica de adevaratelea este liber sa faca ce vrea cu viata sa,nu sintem noi in masura sa judecam pe nimeni.