| FaraNumePls a întrebat:

Ce părere aveți despre bisexuali?

7 răspunsuri:
| Withoutnamenoname a răspuns:

Mie imi plac mult laughing) sunt oameni fara prejudecati, open minded. (Bisexualele sa ma caute laughing) )

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

N-am o părere.
Fiecare face ce-l duce capul, nu mă apuc să discriminez pe nimeni pană la urmă e alegerea lor ce fac si si-o asuma.
N-am nimic cu bisexuali, homosexuali etc ca nu mi-au facut nimic si in fond e viata lor si fiecare face ce vrea cu ea.
Nu ar trebui să ne pese ne ce fac altii ci de ce facem noi. :3

| RAY a răspuns (pentru Denisa_Alexandra_2001):

Din pacate nu e alegerea lor, bisexuali asa se nasc e ceva genetic, asa cum mie imi plac fetele asa lor le plac in acelasi masura fetele si baieti, nu eu, tu, ei alegem asta

| AnonymGirl2017 a răspuns:

Sunt niste oameni cu orientari sexuale diferite.

| AsaMaCheama a răspuns:

Sunt buni si aia

| elinord a răspuns:

A mea este buna... deoarece nu putem judeca pe nimeni

| Andrei10110 a răspuns:

As vrea sa cunosc unul, sa observ care ar fI diferentele de comportament...