| Username1 a întrebat:

Ce parere aveti despre bloody mary?
Ce varianta a legendei stiti?
Ati incercat sau cunoastesti pe cineva care a incercat sa o cheme?
nu prea cred dar e interesanta legenda...

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Eu stiu versiunea asta : Dupa 12 noaptea daca te duci in baie si rostesti in oglinda de trei ori Bloody Marry, apare una moarta si iti scoate ochii, apoi te omoara.In Supernatural am auzit varaianta asta.

Nu cunosc pe nimeni care sa fie atat nebun sa creada si sa incerce astawinking.

| Gabry a răspuns:

Eu stiu varianta asta de la o prietena:
Era o femeie insarcinata in rochie de mireasa. Ea trebuia sa se casatoreasca, dar a asteptat atat de mult, si ginerele nu a mai venit.Era atat de suparata incat nu mai manca, nu mai iesea din casa, plangea tot timpul, si pana la urma a murit de durere(normal ca si copilul).
Invocarea:Te duci in baie dupa 12 noaptea, dai drumul la apa in cada si la chiuveta, aprinzi 3 lumanari rosii si stingi lumina. Apoi spui de 3 ori "Bloody Mary eu ti-am omorat copilul" apoi ea apare in oglinda, cu parul pe fata si pina de sange cu un cutit si te omoara. O poti vedea doar in oglinda, daca te uiti in spate nu vezi pe nimeni.

Insa am incercat si nu s-a intamplat nimicstraight face!

| Chuck a răspuns:

Am baut o data. Votka + suc de rosii.

| Dior a răspuns:

Sti poti sa o cauti pe google legenda! si puneti intrebarea asta in mintea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat, dar nu s-a intamplat nimic. Sunt vie.

| jizabell a răspuns:

Sa cunosc pe cineva care a incercat s-o cheme?laughinghmm.nu!hee heemda, am citit despre ea in top 10 femei periculoase, criminale, nu mai stiu cum.parca se afla pe locu 5thinking hmm.nu stiu decat o varianta a legendei, pentru ca decat una am citithee heeeste si o bautura cu numele astawinkingdaca vrei poti sa te documentezi mai mult despre ea pe google sau wikippedia...