| misfit a întrebat:

Ce parere aveti despre "Bloody Mary"? Credeti ca xista?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Probabil ca a existat o farama de adevar in poveste, dar cu cat a fost raspandita mai mult, cu cat s-a fabulat si mai mult si s-a ajuns la stadiul in care e acum, adica foarte exagerata.
Recunosc ca nu am incercat chestia aia cu incantatia si bla bla bla (stupid jokes), dar nici nu as face-o, nu ca mi-ar fi frica, dar nu e nici pe departe tentant sa-ti verifici banuielile. Daca nu crezi, atunci nu crede! Nu incerca sa-ti demonstrezi singur ca nu-i ca tine! Mai bine lasa-i pe altii...tongue

9 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

laughing
Încearcă şi ai să veziwinking

| juniper a răspuns:

Nu stiu, dar un coleg a incercat asta si nu i s-o intamplat nimic, deci trage tu concluziile.

| Slavic a răspuns:

Da

| waXonwaXoff a răspuns:

Da exista am dat o petrecere cu ea si cu candyman!

| MihaLoveYou a răspuns:

Nu stiu dar nu ma risc.

| deejayra a răspuns:

Am vazut-o odata pe strada, se tinea de mana cu Batman si manca cu pofta dintr-o shaorma

| adellina a răspuns:

Eu nu cred. Unii spun ca "Bloody Mary"
este o fantoma pe care o poti invocabig grin.Si care iti poate face rau.

Pana nu vad, NU CRED!

| Adeellee a răspuns:

Si pe tine te-a innebunit!?

Oh my god!

| ana0metalhead a răspuns:

Eu merg la scoala cu ea... laughing)

pot sati rspund la intrebare cu o alta intrebare?!
Crezi in Mos Craciun?

eu una cred ca este doar un zvontongue