| LuS[z] a întrebat:

Ce parere aveti despre Cannes 2010?

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ne facem simţită prezenţa onorabil de fiecare dată.

2 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Mersi Luz pentru aprecieri. Aş fi vrut să-ţi dau un răspuns mai detaliat dar pregătirea examenelor îmi răpeşte mult timp.
Îţi doresc mult succes în continuare!

| LuS[z] explică:

@Arthur...
Sunt profund dezamagita ca la saptamani de la postarea intrebarii mele nimeni nu a raspuns...
Ceea ce inteleg eu de aici e ca referitor la Cannes 2010 Doar eu si Arthur Avem curajul sa ne exprima liber parerile...
Si ca sa demonstrez ca nu ma intereseaza reactiile "prostesti" Ale unor persoane... Ii voi acorda lui Arthur o noua fundita big grin
DE CE? pentru ca a fost singurul care a raspuns la intrebarea mea
SCURT PE 2!