| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea barbatii-sunt-de-pe-marte-femeile-sunt-de-pe-venus?

Răspuns Câştigător
| Dandinelle a răspuns:

Am luat-o in serios la varsta de 20 ani, dar mi-am format niste idei mai diferite asupra acestei interactiuni dintre femeie si barbat. Daca vrei sa discutam despre asta, prefer nu aici, pentru ca poate deveni un subiect mai sensibil pentru unii.

12 răspunsuri:
| Octavian199 a răspuns:

Povesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta înseamnă că copiii sunt pe Pământ (știu asta de la tine )?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde stii ca nu esti o holograma?

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Crede-mă,o hologramă poate să fie mușcată în piept de n câine?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da,iti pot reproduce experienta asta, sa reprodus deja pe soareci

| Dandinelle a răspuns:

Am citit-o acum cativa ani si mi s-a parut in momentul respectiv simpatica, dar dupa cum a relatat si autorul intr-un interviu: „atunci când vorbești prea mult despre bărbați și femei, dacă lauzi bărbații prea mult, se supără femeile și invers".
La momentul respectiv credeam ca am dat peste o comoara, dar dupa aia am realizat ca ...meh....e ok de luat ca si beletristica

| RAY a răspuns (pentru Dandinelle):

Ce inseamna beletristica?

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Beletristica - se poate numi literatura artistica in proza. O numesc asa pentru ca mi se pare lectura usoara si de ocupat timpul.

| RAY a răspuns (pentru Dandinelle):

Adica nu e ceva de luat in serios?

| RAY a răspuns (pentru Dandinelle):

Desigur ca da, daca vrei te astept sa vorbim

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Intru in weekend pe discord si ne taclam atunci! Sa ai o zi faina!

| RAY a răspuns (pentru Dandinelle):

Bine,Sa ai o zi faina!

| Dandinelle a răspuns (pentru RAY):

Am luat-o in serios la varsta de 20 ani, dar mi-am format niste idei mai diferite asupra acestei interactiuni dintre femeie si barbat. Daca vrei sa discutam despre asta, prefer nu aici, pentru ca poate deveni un subiect mai sensibil pentru unii.