| znstr a întrebat:

Ce parere aveti despre cei care sunt obsedati sa adune like-uri la pozele de pe Facebook?

12 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Oameni care pierd timpul. Isi vor da seama mai tarziu ca nu le iese nimic din aceasta prostie. Daca tot sta pe facebook macar sa faca ceva util.

| darrio2007 a răspuns:

Exact aceeasi parere care o am si aici despre cersetorii de funde.Parere proasta.

| Musique a răspuns:

Trebuie să am o părere? Nu e mai ușor să le ignor?
Baftă!

| fadnox a răspuns:

Niste pierde-vara

| BlackEyedGirl a răspuns:

Cersetori de like-uri phbbbbt

| TashaUhm a răspuns:

Nu trebuie sa stai toata ziua la calculator ca sa aduni like-uri! Poti sa trimiti mesaj la toata lista de prieteni!
Mie nu-mi place genul asta de persoana!
Lumea iti da like pentru ca ii place o poza de-a ta! Nu trebuie sa cersesti.
Cei care ''tin mana intinsa'' pentru like-uri sunt disperati, copii fara viitor!
Asta e parerea mea!kiss
O zi buna!

| WholeWorldTeam a răspuns:

Disperati! laughing

| CristobalMarian a răspuns:

Eu unul, nu sunt obsedat de like-uri pe facebook. Cei care sunt obsedati, stau toata ziua la pc incercand sa adune like-uri.
Pentru ce?
Nici nu se merita sa stai toata ziua la pc, pentru ca iti obosesti ochii.
Asta e parerea mea

| Iure a răspuns:

Probabil au in minte like=prieten care oricum e complet eronata. Deci cu cat au mai multe like-uri cu atata au mai multi prieteni. Si chestia asta le da un fals sentiment de putere.

| znstr explică (pentru Iure):

La asta ma gandeam si eu, s-ar simti cumva superiori ca au 2000 de like-uri la o poza editata, iar in realitate arata cu totul altfel? pana la urma e vorba si de pozele astea supra-editate.

| Iure a răspuns (pentru znstr):

Cred ca sunt si persoane care nu au ce face cu timpu si atunci gasesc ocupatii de astea ieftine.

| anaxoRoxana a răspuns:

"Neneaa, îmi dai şi mie un like? Dacă nu îmi dai, te ling! " laughing.
Hm, referito la întrebarea ta, poate că unii se "hrănesc" cu like-uri, eu îi ajut pe cei care îmi cer dar numai când consider, spre exemplu : sunt la un concurs care ar putea câştiga ceva de calitate, NU o diplomă monitorizată, haha laughing. Şi eu primesc maxim 5 mesaje pe zi cu aşa ceva straight face.