| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cei carora le place sa se certe, sa te enerveze, sa se joace cu tine?

5 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Idioti si n-am rabdare cu astfel de imaturi. Poate doar sa fiu in toane bune si sa ii tratez cu aceeasi unitate de masura.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Copii

| Strwberrs a răspuns:

Ca sunt niste prosti care nu au treaba, probabil?

| ThyDoom a răspuns:

Unii nu-și pot ascunde dezamăgirile sau frustrările. Trebuie să le elibereze cumva ca să rămână sănătoși din punct de vedere mental. În mare parte trebuie ignorați. Cei care pot fi ajutați, ar trebui să-i ajutăm. Păcat că mulți oameni nu înțeleg ajutorul.

| UnuPentruAltu a răspuns:

Întrebarea asta este pusă de un fătălău care dă dovadă și de imaturitate prin faptul că nu și-o asumă.