| untu a întrebat:

Ce parere aveti despre contoare inteligente? Au venit si v-au schimbat asa dintr-o data cei de la E-ON MOLDOVA fara sa va informeze despre ce e vorba? Sa stiti ca contoarele inteligente de curent electric sunt daunatoare asupra sanatatii voastre, emite radiatii prin radiofrecventa (unde electromagnetice sau microunde electromagnetice poluante) La mine, de cand au fost schimbate contoarele cu unul inteligent, tatal meu s-a imbolnavit la picior inflamatie sau posibil guta! Ati patit si voi se asa ceva?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sa stii, ca de cand au schimbat astia contorul, pisica stranuta mai des!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

De ce esti mârlan si dai vina pe contor? Pisica stranuta din cauza "prafurilor" lasate prin toata casa.

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i adevarat! Eu nu las nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu am auzit asa ceva. Nu cred ca ce zici tu afecteaza oasele, mai degrama o iradoaitie poate afecta creierul. In fine pana la dovezi cum ca...Bola de la picorul tatalui tau poate fi de la altceva, am vazut bolnavi cum spui ar nu aveau contoare inteligente. Poti lua un aparat de masura sau ceva care masoara iradiatia si te poti convige pe deplin ce ai spus.