| Wulf a întrebat:

Ce părere aveţi despre copii de 13-14 ani care se apucă să fumeze, să bea, inclusiv să se drogheze de la această vârstă?
Mai au ei un viitor?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Toti avem un viitor.Numai ca al lor va fi scurt si dureros.

6 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

Bineinteles,nu este ca si cum totul s-ar termina subit.

| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu-i trezeşte cineva la realitate, viitorul nu mai există pentru ei.

O seară liniştită.

| Crucified a răspuns:

Da, dar scurt. Mai ales cei care se apucă de droguri şi fumat.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

In ziua de azi majoritatea copiilor au tras cel putin odata din tigara sau au baut un pahar(de obicei se intampla din cauza anturajului), asta nu inseamna ca nu mai au un viitor
dar daca incep sa se drogheze....viata lor e terminata

| XmimiX a răspuns:

Nu! Ce viitor pot ei sa mai aiba?

| 83Cosmin a răspuns:

Sigur ca un viitor daca isi dau seama ce fac la un moment dat.