| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Ce parere aveti despre cuplul Andreea Tonciu si Mitea? Eu ii ador!

Răspuns Câştigător
| RalucaH24 a răspuns:

Mitea si Tonciu.Tonciu e proasta de ingheata apelewinking. Mitea e simpatic, da nasoasa aia e gretoasa.Parerea mea.Nu le sta bine.E prea proasta aia.

6 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doamne! Nu-mi plac!
Dar bine că se plac ei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uau! Şi eu.Cine sunt ăia?

| MalleusMaleficarum a răspuns:

Andreea Tonciu = târfă jenibilă, lipitoare atent aşezată pe banii (fotbalistului, cred?) Mitea, cu o părere nefondată însă deosebit de bună despre ea (interior&exterior).
Mitea = Nu cunosc acest personaj, dar mai mult ca sigur e tipicul fotbalist ţăran, prost, cu băşica posesoare de nănău mare în buzunar.

Deci, mă cam piş pe ei.

Răspuns utilizator avertizat
| leftside a răspuns:

Tonciu : O taranca ieftina, si analfabeta pe deasupra.
Mitea : Cu el n-am nimic ca a jucat la Dinamo mai demult.

Răspuns utilizator avertizat