| smileforme a întrebat:

Ce parere aveti despre droguri si despre cei care se drogheaza?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Incostienti - se dorgheaza pe raspunderea lor. Drogurile sunt doar niste plante, oamenii le prelucreaza si consuma.

| jony a răspuns:

Despre droguri am o parere foarte NEGATIVA. Spune NU drogului.
Si pentru ce-i ce practica sportu nu am nimic in potriva!
Fiecare face ce vrea e viata fiecaruia, cum zice Sisu.Ciao!

| francesca a răspuns:

Drogurile sunt nocive pentru organism. dar fiecare face ce vrea cu sanatatea lui.suntem liberi sa alegem pentru noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drogurile sunt remedii medicinale. Cine abuzeaza de ele, ar trebui sa fie lasat in pace. In felul asta, vom scapa de niste idioti, lipsiti de simtul responsabilitatii si al realitatii. Bagati droguri in voi, animalelor, pana la refuz! Eu unul n-o sa va plang. As legaliza consumul de droguri, indiferent de categoria lor. Poate asa, parintii isi vor educa copiii asa cum ar trebui s-o faca. Cine greseste trebuie sa plateasca! Nu le baga nimeni in vena cu forta.

| Alex08062018 a răspuns:

O parere proasta

| Marcus99 a răspuns:

O parere proasta

| Andrei226035 a răspuns:

O parere proasta