| Amelia87 a întrebat:

Ce parere aveti despre Elena Basescu? happy

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Ca nu stie sa vorbeste romaneste si lumea nu prea vrea sa vorbeste cu ea, si in viitor isi doreste sa aiba multe succesuriwinking.big grin

| Flav a răspuns:

Cine-i persoana ca n-am auzit de ea? A scris vreo carte sau a inventat ceva? Hope not...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu imi place de loc, tot ce are a obtinut datorita lui taticu...

| lia a răspuns:

Nici una, este nesemnificativa...

| SweetCandy a răspuns:

E o fata de bamboolaughing si atat cand aud de ea ma gandesc l buzele ei si la "succesuri"big grin rolling on the floor

| Ana a răspuns:

Nicio parere straight face

| inna a răspuns:

Mie mi se pare simpatica si atat...

| mihaa a răspuns:

Este o femeie frumoasa si desteapta chiar daca uni o critika, k dehh a gresit la o expresie, dar asa e lumea invidioasa

| adrianhasde a răspuns:

E fata presedintelui si cam atat, nu are fata de politiciana, a fost o greseala cand s-a implicat in asa ceva. In rest la figura fetei arata destul de bine, in rest nu mai stiu.

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Are buze de pitsipoanca!

| adinescu a răspuns:

E o tuta snoaba cu bani multi dar nu ai ei

| Amelia87 explică:

Adaug: mie nu mi se pare frumoasahee hee dar se pare ca place unora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumea zice ca-i frumoasa, da nu vad unde se uita lumea cind spune asta. Cica-i desteapta, da' nu leaga dou avorbe si in discutiile publice nu e in stare sa fie spontana. In fine, poate acum prostu se numeste destept, insa atunci, desteptul cum se mai numeste? Pe urma cica-i harnica si-si face treaba cu devotament si abinegatie laughing, eu am vazut o putorisca infumurata, care primeste totul de pomana si se lauda ca Ceauseasca cu multe, multe realizari laughing In fine, o mica profitoare, care fara taticu nu ar fi fort bagata in seama de nimeni, pentru ca nu iese in evidenta prin nimic. Deci ar fi fost "un nimeni anonim" daca mi-e permisa alaturarea celor doi termeni laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prezenta banilor, motiveaza absenta culturii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, fata are multe "succesuri" la activ. Ce aveti cu ea? Si voi si mondenii. Ce lume rea!