| moldovan62 a întrebat:

Ce parere aveti despre energizant? eu sunt aproape dependenta credeti ca e rau?

Răspuns Câştigător
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Energizantele nu sunt prea bune pentru corp si iti afecteaza si dintii.Acestea pot declansa modificari semnificative in organism, precum cresterea presiunii arteriale, cresterea vascozitatii sangelui si o functionare defectuoasa a vaselor sanguine.

8 răspunsuri:
| Demise a răspuns:

Eu beau şi nu mi se întâmplă nimiclaughing.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Foarte daunator in timp.Incepand cu dantura, ficat, rinichi, atac endocrin, pana la sistemul nervos.Contine,,vitamine,,sintetice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Energizantele nu sunt prea bune pentru corp si iti afecteaza si dintii.Acestea pot declansa modificari semnificative in organism, precum cresterea presiunii arteriale, cresterea vascozitatii sangelui si o functionare defectuoasa a vaselor sanguine. funda?

| Valentyn22 a răspuns:

Nu e bine sa bei mult devi hiperactiv si de la un timp devii dependent si ii greu pentru unii sa se lase.

| MyDiana a răspuns:

Energizantul este bautura energizanta este acea bautura care contine stimulente care sunt legale si vitamine care sunt menite sa creasca brusc energia consumatorului.
Deci este ca un fel de Energie pentru corp!
Sper ca ti-a fost de ajutor sfatul, funda?

| impresivepanda a răspuns:

Nah... Intr-un fel tie iti place urina de taur si atat :/^_^.

| SaRRaMea a răspuns:

Nu, nu este rau si sunt foarte sanatoase ar trebui sa le incerci si cu niste cipsuri laughing)))))))...straight face, nu zau ar trebui sa te lasi de ele.