| A12NDRA a întrebat:

Ce energizant iti da energie mai multa? Sau chestia asta depinde de organism? Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Terminati mai cu prostiile! nu exista otrava mai parsiva decat ''energizantele'' astea din comert.mai bine mancati voi ''sanatos'' ca veti fi mult mai castigati.

7 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Toate energizantele sunt bune, insa exista unele care contin un aminoacid numit taurina, care afecteaza inima foarte grav, deci sa te uiti foarte atenta pe ambalaj sa nu contina acest aminoacid

| xcristix a răspuns (pentru hummer24):

Taurina nu este sperma de taur?

| hummer24 a răspuns (pentru xcristix):

Nu ma laughing)) ahahhahaha asta de unde-ai mai scos-o?

| xcristix a răspuns (pentru hummer24):

Pai asa am auzit la multi, chiar am intrebat odata o profesoare ce este taurina si se uita urat la mine, ca si cum as fi zis o prostie. daca nu e sperma de taur ce este?

| xcristix a răspuns (pentru hummer24):

Pai asa am auzit la multi, chiar am intrebat odata o profesoare ce este taurina si se uita urat la mine, ca si cum as fi zis o prostie. daca nu e sperma de taur atunci ce este?

Apache
| Apache a răspuns:

Depinde si de organism...eu zic ca burn

| MeGustaaaaa a răspuns:

Daca bei doua Red Bull te faci tipla.Si da, si de organism depinde... Funda?