| diana a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Vagabontul milionar?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

E foarte frumos. L-am adorat de la inceput, eu una l-am vazut la tv, dar mi se pare ca are tot ce este necesar pentru a face omul din fata tv'ului/calculatorului sa se uite pana la sfarsit.Astfel de cazuri sunt realewinking

Bafta.

1 răspuns:
| stresu a răspuns:

E bun cand ploua afara.
Ma rog, incepe promitator si se termina la fel de previzibil ca "Avatar". Oricum, faina ideea cu "Vrei sa fii miliardar". Ce nu inteleg eu e de ce si-a dat fata seama ca il iubeste pe tip si a ramas cu el abia dupa ce s-a umplut de bani? Sau asa e la moda acum si sunt eu in urma de tot...