| Doarunaltutilizator a întrebat:

Ce parere aveti despre Jokerul De Galați?

3 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Încă se mai vorbește despre el laughing? Omul îți poate face ziua mai bună happy. Tu, ce părere ai despre acesta?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Celcestietot):

Ba ca si om nu stiu cum e in afara clipurilor lui dar din ce vad la ce posteaza pe Youtube pare un tip ce se vrea a fi faimos prin niste rahaturi, bine Jokerul de Galati e amuzant.

| RazvanLegendaVie a răspuns:

O persoană fără auzul muzical care e pe alături cu cântecul dar asta e părerea mea personală deși nu cred că el are fani.