| Liviu321 a întrebat:

Ce parere aveti despre melodia care ne va reprezenta tara la Eurovision?( hotel FM- change) mie personal mi se pare cea mai proasta melodie care putea fi aleasa. anul acesta au fost numai petarde de melodiistraight face sper sa luam ultimul loc, asa poate se vor trezii si compozitorii aia de 2 lei la realitate. cred ca ar fi trebuie. sa castige distincxto aia cu open your nu stiu cumhappy voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Nu cred ca o sa ne clasam chiar pe ultimul loc! indeva la mijloc sau sub mijloc! dar sunt de acord, nu mai melodii proaste au fost anul acesta!

3 răspunsuri:
| mika a răspuns:

Cea mai tampita melodie care am auzit-o straight face nu aveam nici o sansa la eurovizion oh go on

claudia pavel mi-a placut mult de ia cum a cantat :X

| OvidiuDanzka a răspuns:

E jalnica melodia aia straight face

| 03aprilie a răspuns:

Eu sincera sa fiu ai dreptate. Eu credeam ca va castiga CLAUDIA PAVEL