| oky a întrebat:

Ce parere aveti despre Mihai Bendeac?( Ca actor )

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu il cunosc personal asa ca nu imi pot da o parere corecta. Pot spune ca e ambitios de vreme ce a ajuns sa fie cunoscut.

| Arthur a răspuns:

E foarte talentat, poate imita succesiv multe personalitati. Are carisma.

| Butsilee a răspuns:

Foarte tare fraterolling on the floor)))))))

| bluerose a răspuns:

Ca actor - foarte talentat!

| Helene a răspuns:

Acum imi vine in minte:''La naiba in puii mei!''. Pai nu prea stiu multe despre el.Imi place ca este glumet dar poate exagereaza uneori.

| mary_1175 a răspuns:

Foarte tare rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Sorin_8158 a răspuns:

Ii priceput.Si ne amuza pe toti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un mare actor al Romaniei:X:X:X. Imi place tare mult cum o/il interpreta pe Naomi:X:X:X.

| loopytroopy a răspuns:

E super misto

imi place