| Denysuk_3788 a întrebat:

Ce parere aveti despre Miley Cyrus? Eu nu o mai suport! E o pitzipoanca si jumatate care a ajuns dintr-o taranca "ditamai" vedeta(in ochii copiilor). E adevarat are voce dar are o personalitate idioata. Sper sa nu ma judecati pentru parerea mea.As vrea sa o stiu si pe a voastra.

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Vezi ca iti sar toate fanele lui Miley Cyrus in caplaughing

19 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Pai nu am nici o parere despre ea straight face am ascultat cateva melodii ale ei. imi plac cat de cat, eu zic ca are voce big grin, desi nu ii prea ascult muzica tongue
personal nu o cunosc si nu am de unde sa stiu ce persoana iiwinking
dar cred ca e o fata norocoasa, are voce, canta, bravo ei, isi face banii, multi copii au voce si cred ca multi ar dori sa ajunga sa cante big grin...
si chiar nu imi bat capul cu asta straight face sa fie cum vrea sa faca ce vrea, mie nu-mi pasa... partea rea este ca foarte multi copii au inceput sa o indrageasca prea mult pe fata asta straight face, si in magazin gasesti numai produse cu hannah big grin, ca cu alte vedete care chiar s-au chinuit sa faca ceva muzica buna si canta foarte frumos, nimic big grin
cred ca parerile sunt imapartitewinking

lolita
| lolita a răspuns:

Nu sunt de acord cu afirmatia " dintr-o taranca a ajuns vedeta", tatal ei este cantaret cuntry si de aici poti deduce ca nu este o oarecare ca si noi. a avut doar noroc cu fama si cunostintele tatalui si atat, asta s-a intamplat si cu Britney Speras, nu sunt fan am de doua ori varsta ei. laughing

| Klara a răspuns:

Miley Cyrus? Vai. Cred ca deja i-am invatat toata biografia, in 5 luni de cand sunt pe TPU

| Denysuk_3788 explică:

@julia:Nu sunt invidioasa ca nu am pe ce.
@anonim1:Bine hai sa vorbesc si eu ca tine:Nuh imi pasha ke carezy yu despre mine.
@anonim2tongueuteai sa zici simplu ca sunt rea nu ca sunt ne-buna.Suna mai bine.
Si helloooo everybody v-am cerut parerea nu sa ma faceti in toate felurile! P-A-R-E-R-E atat!

| Denysuk_3788 explică:

@dragutzacata:mersi pentru raspuns. Cel putin tu ti-ai spus parerea intr-un mod pertinent, nu cu injuraturi, dand dovada de buna crestere.

| Vero1 a răspuns:

Stii...de unde ti-ai dat seama de asta? Ai cunoscut-o? Ar trebui sa ne dam cu parerea doar atunci cand suntem destul de infosrmati sa o facem... dar ma rog e parerea ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ne spui o noutate, asa incep toate vedetele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treaba e ca anul trecut a cistigat 25 milioane dolariwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De unde stii ce personalitate are? O cunosti personal? smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 17 decembrie am ascultat-o intr-un concert in Europa... Groaznic LIVE chiar ma uitam la ceas si asteptam sa se termine... Oricum nu am mai rezistat pana la final. Nu este pentru genul Pop, trebuie sa treaca la rock, acolo o prinde mai bine.
Nu e vorba ca ajuns ditamai vedeta, dar colaborand cu Disney au facut din aceasta un intermediar prin care isi vand produsele: desenele, filmele, muzica, tricouri s. a.

Totusi are o doza de talent, nu o poti numi taranca, mai ales in ziua de azilaughing dupa exprimarea ta pot simti putina invidie, frustrare.
Sa fie sanatoasa... nu numai in ochii copiilor este o vedeta, sunt si oameni de 30-40 de ani care asculta muzica ei, care au vazut filmul ei.
in general, este o fata care a muncit si sa fie sanatoasa. Pana in acest moment este realizata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred ce spui esti o idyoata o cunosty u sa sty ce personalitate are?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nebuno

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai sunteti culmea! adica site'ul asta.il folosesti cand ai cu adevarat o nelamurire.nu cand dai inapoi de atata prostiestraight face.

aiurea pe bunerolling on the floor)

si ce'aveti cu miley, invidiosilor.adica o cunosti personal de stii cum e personaliteate ei>?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley stie sa faca ceva nu ca tine care stii sa ocritici cred ca la asta te pricepi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley stie sa faca ceva nu ca tine care stii sa ocritici cred ca la asta te pricepi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o fata super! are o voce super! si imi plac foarte mult ei! mai ales ice cream freze si hoedown!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o curva

| Kataa a răspuns:

Fiecare are dreptul la o parere ti-o respect, dar cu toate astea in ochii mei(si nu sunt copil) Miley este o fata talentata si plina de viata.Nu sunt de acord cu tine, I'm sorry!

| julia_6595 a răspuns:

Eu cred ca esti invidioasa.In plus Miley Cyrus munceste pentru ceea ce face si a ajuns si in top10.