| danina a întrebat:

Vreau si eu parerea voastra... eu ( nu stiu dc )nu pot sa o suport pe miley cyrus, am o parere foarte proasta despre ea. dar cand ma uit in jur si vad ca toata lumea hannah in sus in jos si as vrea sa vad daca sunt cam singura care nu o place laughing sau daca va place spuneti-mi si mie dc? ( in afara de serialul ala tampit, fara suparare )

Răspuns Câştigător
| Xeniaa a răspuns:

Nici mie nu imi place.in primul rand ca joaca in porcariile alea de "filmulete"difuzate pe disney channel, unde pare atat de copila la fel cu se preface si in viata sa reala.dar o copila ca ea pozeaza si nud pentru.reviste renumite.Copii sunt cei care ii auzim hanna hannna montanalaughing Cred ca e o fata care arata doar bine si care are un zambet frumos dar superficial.si care nu prea are multe in cap.Parerea mea. Sunt de acor cu tine Funditaaa?:*

8 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Inseamna ca esti una dintre persoanele normale, care are cat de cat materie cerebrala ...si cu care poti vorbi ceva!
Lumea e tampita in general...asculta numai tampenii care le aud la radio.dar in general persoanele astea reneaga muzica adevarata!

| IoanaTempah a răspuns:

Cred ca stai cu prea multi copii fara creier, dar na cred te numeri printre ei, daca inca o mai ai in cap pe Hannah...
Miley canta ok, are voce, nimic de spus, nu o idolatrizez dar nici nu o urasc. Imi plac doar cateva melodii. Nu iti place pentru ca e asa e firea omeneasca unora le place ceva altor persoane nu. Ce greu de inteles...

| Narcissa a răspuns:

Pai, aici nu prea conteaza ce cred ceilalti. adica miley cyrus canta frumos in unele piese, dar hannah montana sunt copii pana in 11 anilaughing. adica nu trebuie as iti placa si tie ceea ce le place celorlalti. fiecare are o parere proprie si drepul de a decide singur ceea ce iti place. daca celorlalti le place, le place daca nu nu si punct. la fel nici eu nu il suport pe justin bieberlaughing. dar nu conteaza. important sa te simti tu bine si sa faci ceea ce iti place. bafta

Răspuns utilizator avertizat
| AislinnLowery a răspuns:

Sincer nici mie nu imi place. mi se pare o persoana care vrea sa fie ceea ce nu e. acum poate gresescthinking oricum chiar daca ar putea cineva sa aduca probe contra ceea ce am zis tot aceeasi parere am despre ea. dragoste cu sila nu se face sry.
deci sustin parerea ta thumbs up

| Isabellla a răspuns:

Pai nu ne-a facut nimic si e chiar draguta.winkingDar mai sunt multi care nu o plac din diverse motive.

| eaespeşăl a răspuns:

Mie nu-mi place deloc aceasta tipa doar cand ii aud vocea parca.nu stiu... dar sunt silita sa ma uit la hannah montanna cu am un frat mai mic care se uita la desene si nu am ce sa fac...tu zici de miley cu e nesuferita dar justin bieber cum ti se pare laughing

| extramuc a răspuns:

Ma eu n'am mai vazut o asemenea copchila ca tine.cum sa nu'ti placa hannah montana sunt fanul numarul 1! si daca mai zice ceva urat de serial si ea te ia Dra**uwinkingcapis?laughing)