| Dl.Inginer a întrebat:

Ce parere aveti despre moartea artistului Michael Jackson? V-a socat? Ati fost si sunteti fani Michael?

Răspuns Câştigător
| cristi a răspuns:

M Jackson ramane o legenda, eu nu sunt fan dar am ramas un pic socat de celebritatea sa in intreaga lume. Ca om a avut o viata f controversata si plina de mizerie, dar ca si cantaret a fost unul din cei mai straluciti.

35 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nici macar nu eram fan pana ce a murit.de abia cand a murit am aflat.sigur ca acum veti spune ca daca nu murea nu stiam de el.nu sia facut operatii estetice doar la nas.la piele suferea de o boala numita vitiligo, el afacut totul pentru fanii si copii.nu e adevarat ce zice presa ca era pedofil, sia facut transplant de pieleoh go onnu. i. p michaelcryingcryinglove strucksad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il ador pe Michael Jackson:X:X:X

imi pare asa rau ca am doar 15 ani si nu eram nascuta cand era pe culmile succesuluisadcryingcrying cand era JACKSONMANIA crying as da orice sa traiesc in vremurile alea.anii `80-`90 :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am lesinat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vreau sa fiu zgarcita mai ales ca el a cantat pentru saraci, dar nu imi pasa de el.si nu imi place decizia lui ca si-a schimbat culoarea pielii

| Birca_Bogdan_Marian_1997 a răspuns:

Pur si simplu ma socat crying, in fiecare noapte ma gandesc oare e adevarat sa fi murit cel care ma inspirat atata timp?, din pacate DA mj a murit am pierdut un mentor, un prieten care ma face fericit atunci cand sunt trist din ziua de 25 iunie 2009 am jurat sa continui sa duc mai departe mesajul celui mai bun prieten al meu MJ.-MICHAEL nu am sa te uit niciodata, i love forever!